Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 16 °C pogoda dziś
JUTRO: 16 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Handlarz narkotyków zatrzymany. Policja przejęła ponad 20 kg marihuany

Dwadzieścia trzy kilogramy marihuany przejęli policjanci olsztyńskiego CBŚP. Podczas akcji w powiecie giżyckim zatrzymano mężczyznę, który tak dużą ilość narkotyku ukrywał w domu i w miejscu pracy.

31-letni Sebastian J. był zaskoczony akcją CBŚP. Próbował ucieczki przez taras, ale jego dom był otoczony. W skrzynce pod schodami policjanci znaleźli prawie trzy kilogramy marihuany. W domu znaleziono też elektroniczne wagi, a w foliowych torbach 23 tysiące złotych.

Jeszcze więcej narkotyków było w miejscu jego pracy – relacjonuje Rzecznik prasowy Centralnego Biura Śledczego Policji – komisarz Iwona Jurkiewicz:

Jak się okazało, zatrzymany większość narkotyków ukrywał w swojej pracy. Kolejne, 20 kg marihuany w foliowych, hermetycznie zamykanych torbach było ukryte w oponach. W giżyckiej prokuraturze zatrzymanemu postawiono zarzut próby wprowadzenia na rynek znacznej ilości narkotyków.

00:00 / 00:00

Sąd zgodził się trzymiesięczny, tymczasowy areszt. Śledczy sprawdzają, skąd pochodziły narkotyki i kto miał być ich odbiorcą.

 

Autor: M. Świniarski
Redakcja: A. Dybcio

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w policja, narkotyki, marihuana, zatrzymanie, CBŚP
„Porozmawiajmy o życiu” osób uzależnionych od narkotyków

Dziś w rozmowach o trudach życia. Temat ważny społecznie i dosyć rzadko poruszany w tym paśmie. Będziemy mówić o uzależnieniu, choć tym razem nie od alkoholu,...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV