Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 4 °C pogoda dziś
JUTRO: 5 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Huragan Morąg zakończył swoją przygodę w Pucharze Polski. Przegrał z Arką Gdynia

Fot. pixabay

Kaczkan Huragan Morąg odpadł z rozgrywek o piłkarski Puchar Polski.

W meczu 1/16 finału trzecioligowiec z Warmii i Mazur przegrał na własnym boisku z grającą w ekstraklasie Arką Gdynia 0:1. Gola dla zwycięzców w 71 minucie zdobył Mateusz Młyński.

Trener gospodarzy Czesław Żukowski powiedział, że nie ma większych pretensji do swoich piłkarzy, ale jednocześnie nie ma również powodów do świętowania, ponieważ przy dobrej grze, jaką niewątpliwe pokazali piłkarze Huraganu, i odrobinie szczęścia, spotkanie to mogłoby się potoczyć zupełnie inaczej.

00:00 / 00:00

Zdanie trenera morążan podzielił szkoleniowiec Arki Gdynia Zbigniew Smółka, który przyznał, że po tym meczu zrozumiał, jak trudnym terenem jest morąski stadion, na którym poległa ostatnio drużyna z Lubina. Wobec tego całe spotkanie musieli rozegrać Adam Deja i kapitan Rafał Siemaszko, którzy mieli odpoczywać przed trudnymi spotkaniami w lidze, które czekają Arkę w najbliższych dniach.

00:00 / 00:00

 

Autor: M. d’Obyrn/M. Wiśniewska
Redakcja: K. Piasecka/A. Dybcio

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w piłka nożna, Puchar Polski
Piotr Zajączkowski nowym trenerem olsztyńskiego Stomilu

Na ławce 1-ligowca zastąpi Kamila Kieresia, z którym klub rozstał się za porozumieniem stron. Asystentami byłego piłkarza biało-niebieskich będą inne byłe gwiazdy Stomilu: Adam Zejer, Sylwester...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV