DZIŚ: 6 °C pogoda dziś
JUTRO: 17 °C pogoda jutro

I liga piłki nożnej – 22. kolejka: wygrana z Pogonią Siedlce

Szalony mecz Stomilu w 22. kolejce I ligi! Olsztynianie męczyli się niemiłosiernie z walczącą o utrzymanie Pogonią Siedlce, ale ostatecznie wygrali 3:2.

Pierwszego gola dla gości zdobył już w 5 minucie Michał Ogrodnik, wyrównał – 31 minut później kapitalnym uderzeniem Łukasz Jegliński, ale chwilę potem Pogoń za sprawą Antonio Calderóna znów objęła prowadzenie. Na szczęście tuż przed przerwą wyrównał Tomasz Wełna, a gości dobił w 58 minucie Dawid Szymonowicz.

Stomil Olsztyn – Pogoń Siedlce 3:2 (2:2)
0:1 – Michał Ogrodnik (5′), 1:1 – Łukasz Jegliński (36′), 1:2 – Antonio Calderon (4′), 2:2 – Tomasz Wełna (45′), 3:2 – Dawid Szymonowicz (58′)
Stomil Olsztyn: Piotr Skiba –  Janusz Bucholc, Witalij Berezowśkyj, Arkadiusz Czarnecki, Tomasz Wełna – Roman Maczułenko, Dawid Szymonowicz, Ihor Skoba (46′, Paweł Głowacki), Łukasz Jegliński, Piotr Głowacki – Paweł Łukasik (40′ Łukasz Jamróz).
Pogoń Siedlce: Jacek Kozaczyński (21′ Mateusz Tobjasz) – Jan Grzesik, Przemysław Rodak, Tomasz Lewandowski, Jarosław Ratajczak – Michał Ogrodnik, Nico Chietino, Marcin Paczkowski (76′ Kamil Dmowski), Piotr Krawczyk, Antonio Calderón – Donald Djoussé (63′ Paweł Drażba).

(mświn/łw)

Więcej w piłka nożna, I liga
I liga – 20. kolejka: znakomity początek wiosny! Bytovia pokonana!

Mimo braku wypłat, mimo zadłużenia, braku obozu przygotowawczego, piłkarze olsztyńskiego Stomilu w pierwszym tegorocznym meczu I ligi ograli zamożną Bytovię Bytów 2:0. Losy spotkania rozstrzygnęły się...