DZIŚ: 3 °C pogoda dziś
JUTRO: 6 °C pogoda jutro

I liga piłki nożnej – 8. kolejka: przegrana z Dolcanem

Osiem minut zabrakło Stomilowi Olsztyn do wywiezienia bardzo cennego punktu z Pruszkowa, gdzie biało-niebiescy grali z Dolcanem Ząbki.

W 82. minucie spotkania padła jedyna bramka i niestety strzelił ją Antonio Calderon z Dolcanu.

To nie był zły mecz, mimo że padła tylko jedna bramka – uważa trener Stomilu – Mirosław Jabłoński.

00:00 / 00:00

Dariusz Dźwigała – trener Dolcanu komplementował olsztyński zespół.

Bardzo dobre zawody rozegrał bramkarz Dolcanu – Mateusz Kryczka.

…………………………………………………………………….

Dolcan Ząbki – Stomil Olsztyn 1:0 (0:0)
1:0 – Antonio Calderon (82′)
Dolcan Ząbki: Kryczka – Klepczarek, Petasz, Sawala, Tarnowski, Feruga (88′ Wieteska), Sapała, Kądzior (83′ Jakubik), Świerblewski, Osoliński, Gołębiewski (58′ Calderon).
Stomil Olsztyn: Skiba – Bucholc, Czarnecki, Ratajczak, Remisz, Paweł Głowacki (84′ Chałas), Lech, Szymonowicz, Nishi (61′ Meschia), Kujawa, Żwir (70′ Piotr Głowacki).

(pświn/łw)

Więcej w piłka nożna, I liga, Stomil Olsztyn, Dolcan Ząbki
I liga – 5. kolejka: lider pokonany! Wigry-Stomil 1:2

Kolejne znakomite spotkanie rozegrali piłkarze Stomilu Olsztyn, którzy w meczu 5. kolejki I ligi pokonali w Suwałkach dotychczasowe lidera - Wigry - 2:1. Zadowolony ze spotkania...