DZIŚ: 14 °C pogoda dziś
JUTRO: 20 °C pogoda jutro

I liga piłki nożnej: remis na zakończenie udanego sezonu

Cztery bramki zobaczyli kibice Stomilu Olsztyn w Ostródzie podczas ostatniego spotkania piłkarskiej pierwszej ligi w sezonie 2014/2015.

Podopieczni Mirosława Jabłońskiego zremisowali z Sandecją Nowy Sącz 2:2. Na prowadzenie w 6 minucie wyszli goście po bramce Macieja Bębenka. Wyrównał w 50 minucie Tomasz Wełna. Na 2:1 dla Stomilu podwyższył w 79 minucie spotkania Irakli Meskhia. Wynik ustalił w ostatniej minucie meczu Bartosz Sobotka z rzutu karnego.

Remis w spotkaniu z Sandecją spowodował, że Stomil Olsztyn zajął ostatecznie bardzo wysokie – 7. miejsce w I lidze.

(pświn/łw)

Więcej w piłka nożna, I liga
Relacja z ostatniego spotkania Stomilu na antenie Radia Olsztyn! Zapraszamy po godz. 16!

O godz. 16 na stadionie w Ostródzie piłkarze Stomilu Olsztyn rozegrają ostatni mecz w tym sezonie pierwszej ligi. Rywalami biało-niebieskich będą piłkarze Sandecji Nowy Sącz. Sandecja...