Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 2 °C pogoda dziś
JUTRO: 6 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Kolejny test dla iławskich kierowców

Kierowcy jeżdżący po Iławie muszą od jutra (28 stycznia) liczyć się z nowymi utrudnieniami w centrum miasta. Rozpoczyna się remont wiaduktu kolejowego na ulicy Sobieskiego.

Niecałe cztery miesiące po Iławie można było jeździć bez oglądania się na na objazdy i zmiany organizacji ruchu. Przypomnijmy, w październiku zakończyła się trwająca rok budowa nowego mostu między małym a dużym Jeziorakiem.

Drogowcy już fundują zmotoryzowanym mieszkańcom kolejny remont. Zamknięcie wiaduktu na Sobieskiego spowoduje, że na drugą stronę torów kolejowych będzie można dostać się tylko w dwóch miejscach.

Pierwsze to przejazd na ulicy Wyszyńskiego, gdzie jednak trzeba czasem postać z powodu zamkniętego szlabanu; drugie – to położony aż na drugim końcu małego Jezioraka wiadukt na ulicy Biskupskiej. Jednak korzystanie z tego rozwiązania wiąże się ze sporym nadłożeniem drogi. Remont ma potrwać do końca września.

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w Iława
Właściciel kantoru oszustem

Ponad milion dwieście tysięcy złotych - taką kwotę miał wyłudzić od swoich klientów właściciel kantoru z Iławy. Do sądu trafił właśnie akt oskarżenia w tej sprawie....

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV