Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 7 °C pogoda dziś
JUTRO: 5 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Impresje artystyczne na festiwalu w Mrągowie

Młodzi wykonawcy prezentują jeden utwór własny i jeden autorstwa Marka Grechuty

W Centrum Kultury, Turystyki i Promocji w Mrągowie rozpoczął się konkurs piosenki pod hasłem Impresje Artystyczne „Śpiewające obrazy”.

W tym roku młodzi wykonawcy prezentują jeden utwór własny i jeden autorstwa Marka Grechuty. W komisji, która ocenia młodych twórców zasiada między innymi żona Marka Grechuty – Danuta Grechuta.

00:00 / 00:00

Zdaniem Danuty Grechuty takie festiwale jak Impresje Artystyczne są niezwykle ważne, ponieważ ostatnio powstaje bardzo mało ambitnych piosenek.

00:00 / 00:00

Oprócz Danuty Grechuty w jury zasiadają: Joanna Kondrat, Jacek Szymkiewicz vel Budyń, Michał Zabłocki, Lech Gołębicki i dziennikarz Radia Olsztyn Piotr Szauer. O godzinie 19.30 rozpocznie się koncert galowy, podczas którego zaprezentują się laureaci. Gwiazdą wieczoru będzie wokalistka Katarzyna Nosowska. Natomiast o 20.30 rozpocznie się pokaz ognia w wykonaniu Teatru Salamndra.

 

(mszcz/bsc)

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w muzyka, Mrągowo, festiwal, impresje artystyczne, śpiewające obrazy, Marek Grechuta
Można zasilić Kartę Mrągowskiej Rodziny

Urząd Miasta w Mrągowie szuka kolejnych partnerów do Karty Mrągowskiej Rodziny Trzy Plus. Do programu może przystąpić każda instytucja i przedsiębiorstwo, działające na terenie miasta. Warunkiem...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV