Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 17 °C pogoda dziś
JUTRO: 20 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Inauguracja „Zimy z pupilem”

Po raz kolejny Radio Olsztyn organizuje zimową zbiórkę darów dla bezdomnych zwierząt pod hasłem „ZIMA Z PUPILEM”. W tym roku zebrane dary chcemy przekazać Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt „Cztery łapy” w Szczytnie oraz Przytulisku dla Zwierząt w Jedwabnie. W tym tygodniu czekamy na koce, kołdry, poduszki z wypełnieniem syntetycznym, ręczniki, pościel, smycze, miski oraz karmę. Potrzebne rzeczy można przywieźć do siedziby Radia Olsztyn albo przekazać w czasie finału, który odbędzie się w sobotę 23 listopada od godziny 9.00 do 18.00 w hipermarkecie Auchan przy ulicy Sikorskiego w Olsztynie. W akcji „Zima z pupilem” biorą udział olsztyńskie i regionalne hotele, które specjalnie na tę okoliczności opróżniają swoje magazyny. W ostatniej audycji „Zima z pupilem” zaprezentowaliśmy Państwu miejsca, dla których zbieramy dary:

00:00 / 00:00

 

ADOPCIAKI:

Fredi jest małym szczeniaczkiem, który został znaleziony nad jeziorem nieopodal Szczytna i szuka kochającego domu. Pies przebywa w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt „Cztery łapy” w Szczytnie.

Misiek – to bardzo sympatyczny i kochany psi senior. Jest grzeczny, toleruje psy, koty i inne zwierzęta. Piesek przebywa w Przytulisku dla Zwierząt w Jedwabnie i poleca się do adopcji.

Autor: Monika Szczygło

ZOBACZ TAKŻE

Przeczytaj poprzedni wpis:
Dziura pokoleniowa w zawodach pielęgniarki i położnej. W Olsztynie zastanawiano się, jak ją zasypać

Konferencja naukowa z udziałem pielęgniarek i położnych odbyła się w olsztyńskim Centrum Symulacji Medycznych Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego. Na Warmii i Mazurach jest około 9 tysięcy pielęgniarek i...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV