Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 18 °C pogoda dziś
JUTRO: 18 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Indykpol AZS Olsztyn pokonuje Trefl Gdańsk w przedsezonowym sparingu

Fot. M.Świniarski

Siatkarze Indykpolu AZS Olsztyn pokonali 3:1 (17:25, 25:21, 26:24, 25:22) drużynę Trefla Gdańsk w pierwszym sparingu w okresie przygotowawczym.

O tym, nad czym sztab szkoleniowy skupia się obecnie na treningach, mówił przed meczem Roberto Santilli, szkoleniowiec Akademików:

Naszym celem na ten moment jest zbudowanie podstaw. Pracujemy również nad kondycją fizyczną. Wszyscy pracują bardzo ciężko, a atmosfera jest dobra. Od początku przygotowań mam również sporą ilość zawodników do despocji, ponieważ początkowo nie mieliśmy tylko dwóch siatkarzy (Marcel Lux i Robbert Andringa – red.). Jest to dla nasza dobra okazja, aby przełożyć ćwiczenia z treningów na rywalizację z przeciwnikiem. Zdaje sobie sprawę, że na początku nie będzie to łatwe i nie wszystkie założenia zostaną wykonane w 100%. W tym momencie nie jest ważna wyjściowa szóstka. Takie spotkania są po to, aby w głównej mierze sprawdzić wszystkich zawodników.

00:00 / 00:00

 

Autor: K. Piasecka
Redakcja: A. Dybcio

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w Indykpol AZS Olsztyn, Trefl Gdańsk
Siatkarze Indykpolu AZS Olsztyn po pierwszym treningu w hali

Siatkarze Indykpolu AZS Olsztyn są po pierwszym treningu w hali Urania. Podczas przerwy wakacyjnej skład Akademików przeszedł małą metamorfozę. Środkowy Jakub Kochanowski będzie reprezentował barwy Skry...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV