Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 9 °C pogoda dziś
JUTRO: 15 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Integracyjny Klub Sportowy Atak Elbląg świętuje 20-lecie powstania

Fot. IKS Atak Elbląg

Z  okazji jubileuszu do końca tygodnia rozgrywane są zawody w wybranych pięciu dyscyplinach które uprawiają zawodnicy klubu.

Dziś wieczorem planowana jest uroczysta gala, podczas której zarząd IKS Atak podziękuje za 20 lat wspólnej pracy i działalności zawodnikom, trenerom, działaczom i sponsorom.

Jeden z największych w Polsce klubów zajmujących się sportem osób niepełnosprawnych powstał z przyjaźni i pasji do siatkówki

– wspomina prezes Ataku Tomasz Woźny.

Obecnie Atak to już nie tylko sport, ale też szeroko zakrojona integracja społeczna, połączona z edukacją i warsztatami dla osób wykluczonych.

XX Międzynarodowe Otwarte Mistrzostwa Elbląg Cup potrwają do niedzieli. Sportowe zmagania można oglądać w hali przy alei Grunwaldzkiej. Wstęp jest wolny. Radio Olsztyn od wielu lat patronuje imprezom organizowanym przez IKS Atak. Tak było m.in. w przypadku Mistrzostw Europy i Świata czy jubileuszu 20-lecia..

 

 

Autor: M.Stankiewicz
Redakcja: B.Świerkowska-Chromy

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w sport, Elbląg, Atak
Od północy przerwa w nadawaniu programu Radia Olsztyn na 103,4 MHz w okolicach Elbląga

Dziś w nocy, z 14 na 15 listopada, od godziny 0:00 do 6:00 Radio Olsztyn nie będzie nadawało na częstotliwości 103,4 Mhz w Elblągu i okolicy....

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV