Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 29 °C pogoda dziś
JUTRO: 28 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Internetowy oszust usłyszał prokuratorskie zarzuty. Jego ofiarami padło kilkanaście osób z całego kraju

Fot. policja

Prawie 20 tysięcy złotych stracili klienci oszusta z Częstochowy. Na jego trop wpadli funkcjonariusze z Wydziału dw. z Przestępczością Gospodarczą Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie.

35-latek na stronach internetowych oferował druk i sprzedaż materiałów reklamowych. Nigdy nie trafiły one jednak do kupujących. Do oszustw doszło na przełomie 2017 i 2018 roku.

Do Sądu Rejonowego w Olsztynie wpłynął akt oskarżenia przeciwko mężczyźnie – mówi sierżant Andrzej Jurkun z biura prasowego olsztyńskiej policji, która zajmowała się sprawą.

Olsztyńscy policjanci dotarli do przestępcy. Mężczyzna usłyszał 15 zarzutów oszustw internetowych, do których się nie przyznał. Grozi mu do 8 lat pozbawienia wolności.

 

Autor: P.Karpiszen
redakcja: B.Świerkowska-Chromy

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w sąd, policja, Olsztyn, oszust, internet, zatrzymanie
Przez kilka lat zarobiła ponad 600 tysięcy złotych na cudzoziemcach. Fałszywa biznesmenka i jej partner staną przed sądem

Do Sądu Rejonowego w Iławie wpłynął akt oskarżenia przeciwko dwojgu mieszkańcom powiatu kwidzyńskiego. Są podejrzani o fałszowanie dokumentów, które umożliwiły pracę w Polsce ponad 760 cudzoziemcom....

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV