Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 17 °C pogoda dziś
JUTRO: 21 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Iwona Arent: Chcemy zaproponować kolejny program dla Polaków. Nowa piątka PiS nie zrujnuje budżetu

Posłanka PiS Iwona Arent

Budżet państwa jest dobrze zbilansowany i nowe prospołeczne propozycje PiS, przedstawione w czasie konwencji wyborczej partii, go nie zrujnują – mówiła w Porannych pytaniach posłanka PiS z Warmii i Mazur Iwona Arent.

Według szacunków ekonomistów tzw. nowa piątka Prawa i Sprawiedliwości może kosztować budżet państwa nawet 40 miliardów złotych.

Jeżeli program został zaakceptowany przez minister finansów i premiera Mateusza Morawieckiego, który jeśli chodzi o finanse jest osobą kompetentną, jeżeli udało się wyliczyć, że będzie nas stać na to w tym roku, to trzeba trochę więcej zaufania. Za rok się spotkamy i porozmawiamy o budżecie.

W Radiu Olsztyn posłanka Iwona Arent wyraziła gotowość wystartowania w wyborach do europarlamentu. Miałaby walczyć z listy Zjednoczonej Prawicy w okręgu warmińsko-mazursko-podlaskim.

Jeśli partia Prawo i Sprawiedliwość i moje koleżanki i koledzy z zarządu Warmii i Mazur zaproponują moją kandydaturę to jestem gotowa do wystartowania w tych wyborach. Tym bardziej, że od 4 lat jestem delegatem Polski do Zgromadzenia Parlamentarnego Rady Europy.

Na liście wyborczej Zjednoczonej Prawicy Iwona Arent otrzyma najprawdopodobniej trzecie miejsce po Karolu Karskim i Krzysztofie Jurgielu.

Posłuchaj rozmowy Krzysztofa Kaszubskiego z Iwoną Arent

Autor: K.Kaszubski
Redakcja: B.Świerkowska-Chromy

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w poseł, Iwona Arent, europarlament, posłanka
Bez zmian w kętrzyńskim Sądzie Rejonowym

Wydział Pracy w kętrzyńskim Sądzie Rejonowym nie będzie likwidowany - takie zapewnienie dotrzymała z ministerstwa sprawiedliwości posłanka Prawa i Sprawiedliwości Iwona Arent. Sprawy dotyczące prawa pracy...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV