Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 18 °C pogoda dziś
JUTRO: 17 °C pogoda jutro
Logowanie
 

„Ja też tak bym się zachował”. Przewodniczący SLD komentuje reakcję premiera Cimoszewicza po potrąceniu rowerzystki

Włodzimierz Czarzasty. Fot. P. Getka

Nieszczęśliwe wypadki się zdarzają – tak przewodniczący SLD Włodzimierz Czarzasty skomentował w Olsztynie wypadek, jaki spowodował Włodzimierz Cimoszewicz.

Włodzimierz Cimoszewicz były premier, kandydat Koalicji Europejskiej w wyborach do Europarlamentu, w zeszłym tygodniu, potrącił w Hajnówce rowerzystkę, a jego samochód nie miał ważnych badań technicznych.

Według Włodzimierza Czarzastego Cimoszewicz zrobił wszystko, co do niego należało.

Jeśli mnie by się to zdarzyło, również tak bym się zachował, to znaczy zadbałbym o osobę, która uległa temu wypadkowi, odwiedzałbym rodzinę i monitorował całą sprawę. Prokuratura powołała biegłych w tej sprawie. Nie słyszę jakichkolwiek oskarżeń pod adresem premiera Cimoszewicza.

00:00 / 00:00

Według Super Expressu 68-letni polityk miał uciec z miejsca wypadku. Sam Włodzimierz Cimoszewicz podkreśla jednak, że to zarzut „absurdalny”, bo  natychmiast udzielił poszkodowanej niezbędnej pomocy.

Autor: M.Lewiński
Redakcja: B.Świerkowska-Chromy

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w SLD, potrącenie, Włodzimierz Czarzasty
Tragiczny wypadek na obwodnicy Ostródy. Ciężarówka śmiertelnie potrąciła pieszego

Do 3 w nocy trwały utrudnienia na krajowej drodze S7 Gdańsk-Warszawa. We wtorek wieczorem na obwodnicy Ostródy (na wysokości restauracji McDonalds) ciężarówka śmiertelnie potrąciła pieszego. Kierowca...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV