Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 18 °C pogoda dziś
JUTRO: 16 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Jacek Protas o sytuacji w PO

Marszałek Jacek Protas apeluje, fot. Mira Stankiewicz

Trzeba poprawić komunikację z mieszkańcami, bo ona najbardziej zawiodła. – powiedział dziś po zamkniętych obradach Zarządu Regionu PO w Elblągu szef partii na Warmii i Mazurach Jacek Protas.

Przyznał, że były prezydent Grzegorz Nowaczyk i władze Elbląga podejmowali trudne decyzje, ale nie umieli ich elblążanom we właściwy sposób przekazywać. Całe spotkanie poświęcone było przyczynom porażki w niedzielnym referendum.

Jacek Protas przyznał, że o sytuacji od początku informowany był premier Donald Tusk. Teraz przyjdzie czas na poprawianie wizerunku partii w Elblągu. Potwierdził, że będzie się konsultował jeszcze z zarządem krajowym partii i że PO weźmie udział w najbliższych wyborach w Elblągu.

PO ma tutaj duży potencjał, są ludzie i dobre pomysły, które trzeba elblążanom pokazać w kampanii.– dodał Protas.

Zarząd Regionu przyjął dziś rezygnację Grzegorza Nowaczyka, który był szefem elbląskich struktur PO. Dymisję złożyli także trzej jego zastępcy. Do wyborów Platformą w powiecie elbląskim rządzić będzie posłanka Elżbieta Gelert. (mstan/łw)

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w polityka, Nowaczyk, PO
Elżbieta Gelert na czele elbląskiej PO

Od dziś (20.04) na czele Platformy Obywatelskiej w Elblągu stoi Elżbieta Gelert. Zarząd Regionu Warmińsko-Mazurskiego przyjął rezygnację Grzegorza Nowaczyka, który był szefem elbląskich struktur powiatowych partii....

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV