Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 28 °C pogoda dziś
JUTRO: 27 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Jak polepszyć współpracę organizacji pozarządowych i mediów publicznych?

Fot. D. Grzymska

Lepsza współpraca organizacji pozarządowych i mediów publicznych – to jeden z tematów, którym zajął się we wtorek Zespół doradczy ds. współpracy z organizacjami pozarządowymi, który działa przy wojewodzie warmińsko-mazurskim.

Przewodniczący zespołu Dariusz Rudnik wskazywał na wypracowanie lepszych mechanizmów promocji organizacji pozarządowych w lokalnych mediach. W dzisiejszych czasach bez dobrej promocji niczego nie da się zrobić – podkreślał. I dodał, że chodzi nie tylko o radio i telewizję, ale także media społecznościowe.

00:00 / 00:00

Z kolei zaproszony na spotkanie Marek Borowski, prezes Banku Żywności uważa, że z jego punktu widzenia współpraca z mediami układa się dobrze. Problem polega na tym, że media oczekują od organizacji pozarządowych gotowych produktów promocyjnych, co przekracza często ich możliwości. I tu – jego zdaniem – jest obszar do wypracowania kompromisu.

00:00 / 00:00

Na spotkaniu poruszono też temat współpracy organizacji pozarządowych z Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Olsztynie.

Fot. D. Grzymska

Fot. D. Grzymska

 

Autor: D. Grzymska
Redakcja: A. Dybcio

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w organizacje pozarządowe, Dariusz Rudnik, Marek Borowski, Zespół doradczy ds. współpracy z organizacjami pozarządowymi
Sytuacja w olsztyńskim Sądzie Rejonowym i nowa kadencja Sejmu. Oglądaj audycję Jeden na jednego

Jeden na jednego – czyli słowne starcie przedstawiciela opozycji z przedstawicielem partii rządzącej. Gośćmi Andrzeja Piedziewicza w audycji byli: Dariusz Rudnik – Prawo i Sprawiedliwość, Zbigniew...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV