Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 5 °C pogoda dziś
JUTRO: 5 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Janusz Cichoń: Idziemy do wyborów z planem. Wśród nas są ludzie niezwiązani z polityką, ale wrażliwi na nieszczęścia i niedostatki innych

Mamy dobrą propozycję dla Polaków – mówił w Porannych pytaniach Radia Olsztyn Janusz Cichoń poseł PO, lider listy Koalicji Obywatelskiej w okręgu olsztyńskim.

Poseł Cichoń zaznaczył, że głównym przesłaniem Koalicji Obywatelskiej jest program „Atrakcyjna praca”.

Platforma Obywatelska idzie do tych wyborów z planem dla Polski. Z programem zarysowanym dość szczegółowo w kluczowych obszarach. Jednym z podstawowych zagadnień jest podniesienie atrakcyjności pracy, zwiększenie aktywności zawodowej, bo to jest klucz do przyszłego sukcesu Polski.

Janusz Cichoń przekonywał, że „Atrakcyjna praca” to szereg zmian, które nie likwidują obecnych programów socjalnych wprowadzonych przez PiS, ale jednocześnie mają sprawić, że ludziom będzie opłacało się pracować.

– Nasi kandydaci mają do zaoferowania coś z siebie i nie są nastawieni na to, żeby brać, a dawać – mówił gość Krzysztofa Kaszubskiego.

Mamy tutaj przedstawicieli Nowoczesnej, Platformy Obywatelskiej, ale mamy też Zielonych, środowiska samorządowe. Mamy też organizacje pozarządowe, sporą grupę ludzi z polityką w ogóle nie związaną. Ludzi, którzy wykazują się na co dzień swoją aktywnością publiczną, w różnych sferach naszego życia, są wrażliwi na nieszczęścia i niedostatki innych i chcą zmieniać Polskę.

Janusz Cichoń otwiera listę Koalicji Obywatelskiej w okręgu olsztyńskim. Na kolejnych miejscach są między innymi posłowie: Anna Wasilewska, Mirosław Pampuch i Paweł Papke. Listę zamyka wicemarszałek województwa Marcin Kuchciński.

 1. Janusz Cichoń
 2. Wasilewska Anna
 3. Pampuch Mirosław
 4. Papke Paweł
 5. Wojciechowska Anna
 6. Wrochna Artur
 7. Chmieliński Igor
 8. Konopka Marek
 9. Czopińska Małgorzata
 10. Lipnicki Edmund
 11. Góralska Elżbieta
 12. Ofierska Małgorzata
 13. Maksymowicz Ewa
 14. Mieruński Zbigniew
 15. Kłoczko Bartłomiej
 16. Ciborski Tadeusz
 17. Ramotowski Adam
 18. Lewkowicz Magdalena
 19. Faliszewska Katarzyna
 20. Kuchciński Marcin

Posłuchaj rozmowy Krzysztofa Kaszubskiego z Januszem Cichoniem

00:00 / 00:00

fot. Przemysław Getka

Redakcja: A. Chmielewska za K. Kaszubski

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w wybory, Janusz Cichoń, video
Kolorowe balony pojawiły się nad Pasłękiem. W zawodach rywalizuje piętnaście załóg [VIDEO + ZDJĘCIA]

Piętnaście załóg przyjechało do Pasłęka, by wziąć udział w Zawodach Balonowych im. Bogusława Stankiewicza. W tym roku to 23. edycja. Pogoda póki co sprzyja pilotom, by...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV