Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 7 °C pogoda dziś
JUTRO: 18 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Janusz Kijowski pyta pracowników olsztyńskiego Teatru Jaracza, czy chcą aby nadal był dyrektorem?

Janusz Kijowski

Czy jesteś za tym, bym nadal pełnił funkcję dyrektora naczelnego i artystycznego Teatru im. Stefana Jaracza? – takie pytanie zadał pracownikom dyrektor Janusz Kijowski w sondażu, który może mieć poważne konsekwencje.

Jak czytamy w ogłoszeniu „wynik głosowania będzie stanowił podstawę do ewentualnego podjęcia przeze mnie decyzji w sprawie złożenia rezygnacji z funkcji dyrektora”.

Janusz Kijowski nie chciał powiedzieć, co skłoniło go do rozpisania swoistego referendum. Związki zawodowe, które rozmawiały z nim o podwyżkach są zaskoczone taką formą badania nastroju w teatrze. Janusz Kijowski ma ważny angaż o pracę do końca sierpnia 2018 roku.

Wicemarszałek Wioletta Śląska Zyśk powiedziała Polskiemu Radiu Olsztyn, że Zarząd Województwa nie będzie brał wyniku sondażu pod rozwagę, bowiem „jest to wewnętrzna sprawa teatru i dyrektora”. Sondaż odbędzie się 22 czerwca.

Posłuchaj relacji Roberta Lesińskiego

00:00 / 00:00

(RLesiński/BSChromy)

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w Teatr Jaracza
„Rewolucja zwierząt” wraca na deski Teatru Jaracza

Na deski teatru im Stefana Jaracza wraca na chwilę, a już niedługo, bo w maju na trochę dłużej spektakl w reżyserii  Giovanny Castellanos na podstawie sztuki...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV