Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 26 °C pogoda dziś
JUTRO: 23 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Jarosław Gowin poparł Jerzego Wilka w wyborach na prezydenta Elbląga

Fot. M. Stankiewicz

Wicepremier Jarosław Gowin odwiedził dziś Elbląg z wyrazami poparcia dla Jerzego Wilka -kandydata na prezydenta Elbląga.

W mieście Zjednoczona Prawica wystawia na swoich listach przedstawicieli trzech ugrupowań- przypomina Jerzy Wilk:

Startujemy w wyborach jako Zjednoczona Prawica, składająca się z Prawa i Sprawiedliwości, Porozumienia i Solidarnej Polski. Działamy wspólnie i uważamy, że Elbląg zasługuje na więcej.

00:00 / 00:00

Wicepremier Jarosław Gowin, jednocześnie prezes Porozumienia przypomniał, że pierwszy raz gościł w Elblągu kilka lat temu na zaproszenie ówczesnego prezydenta miasta – Jerzego Wilka. I od tamtej pory datuje się ich współpraca która, zdaniem Gowina, powinna też przynieść wspólny sukces w wyborach samorządowych:

Celem, jaki przed Jerzym Wilkiem postawiło całe środowisko Zjednoczonej Prawicy z Jarosławem Kaczyńskim na czele jest przywrócenie blasku i świetności Elblągowi.

00:00 / 00:00

Dodajmy, że jedynką Zjednoczonej Prawicy w jednym z okręgów w Elblągu jest Piotr Opaczewski, szef lokalnych struktur Porozumienia. Oprócz niego o mandaty radnych ubiega się jeszcze trzech kandydatów tej partii.

Fot. M. Stankiewicz

 

Autor: M. Stankiewicz
Redakcja: A. Dybcio

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w Jarosław Gowin, Jerzy Wilk, wybory samorządowe
„Chcę dać impuls naszym biznesmenom, aby mogli się rozwijać”. Michał Wypij stawia na rozwój lokalnej przedsiębiorczości

Michał Wypij, kandydat Zjednoczonej Prawicy na fotel prezydenta Olsztyna zapowiada obniżenie podatków lokalnym przedsiębiorcom. Na zwołanej konferencji prasowej przy największej handlowej ulicy Wilczyńskiego przekonywał, że właściciele...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV