Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 11 °C pogoda dziś
JUTRO: 13 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Jawor – u źródeł kultury 2020

Polskie Radio Olsztyn ogłasza konkurs „Jawor – u źródeł kultury”. Jego celem jest promocja kultury ludowej regionu oraz uhonorowanie twórców, artystów i wykonawców z Warmii i Mazur, którzy przyczyniają się do wzbogacania naszego dziedzictwa, budują tożsamość regionu i pielęgnują tradycje.

W konkursie wyróżniono następujące kategorie:

  • solista – śpiewak lub instrumentalista
  • zespoły folklorystyczne ( w tym dziecięce i młodzieżowe)
  • kapela ludowa
  • rękodzieło i sztuka ludowa
  • animator kultury

Termin nadsyłania zgłoszeń w przypadku solistów, zespołów folklorystycznych i kapel ludowych mija 28 lutego 2020 r. Natomiast twórcy rękodzieła i animatorzy kultury mają czas do 10 marca 2020 r. Zachęcamy do zgłaszania się lub rekomendowania twórców 🙂

Więcej informacji w Regulamin konkursu „Jawor – u źródeł kultury”. Wszelkie pytania można kierować drogą mailową na adres – jawor@ro.com.pl lub pod numer telefonu 608 416 690.

Laureaci, których poznamy podczas regionalnego konkursu 29 marca 2020 r. w Expo Mazury w Ostródzie, wystąpią także w ogólnopolskiej edycji „Jawor – u źródeł kultury” w Kielcach 21 czerwca 2020 r.

Załącznik nr 1 – Formularz udziału nr 1

Załącznik nr 2 – Formularz udziału nr 2

Załącznik nr 3 – Formularz udziału nr 3

Załącznik nr 4 – Zgoda na udział dziecka w konkursie

Załącznik nr 5 – RODO

Przeczytaj poprzedni wpis:
Niewybuchy na placu budowy obwodnicy Nowego Miasta Lubawskiego

Saperzy zabrali niewybuchy znalezione w gminie Kurzętnik. Znaleziono je wczoraj po południu podczas budowy obwodnicy Nowego Miasta Lubawskiego. Niewybuchy znajdowały się w ziemi, w okolicy Kaczego...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV