Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 27 °C pogoda dziś
JUTRO: 27 °C pogoda jutro
Logowanie
 

„Jeden głos może zdecydować kto będzie prezydentem Polski”. Poseł Janusz Cichoń zachęcał do pójścia na wybory

Fot. D.Grzymska

Jeden głos może zdecydować kto będzie prezydentem Polski, bo prognozy pokazują, że kandydaci idą łeb w łeb – mówił na konferencji prasowej poseł Koalicji Obywatelskiej Janusz Cichoń.

Warmińsko-mazurski parlamentarzysta zachęcał do pójścia na wybory. Janusz Cichoń wezwał też rząd do oceny stanu finansów państwa i skrytykował rządzących za uchylanie się od nowelizacji budżetu na 2020 rok.

00:00 / 00:00

Do zarzutów posła Janusza Cichonia odniósł się warmińsko-mazurski poseł Prawa i Sprawiedliwości Jerzy Małecki, który w Sejmie jest członkiem sejmowej komisji finansów publicznych.

00:00 / 00:00

Poseł Koalicji Obywatelskiej Janusz Cichoń podczas konferencji prasowej skomentował też sobotnią wizytę w Olsztynie premiera Mateusza Morawieckiego. Oficjalnym powodem spotkania było uczczenie 100-lecia plebiscytu na Warmii i Mazurach, a według posła Cichonia, premier i lokalni działacze PiS zrobili z tego wiec wyborczy Andrzeja Dudy. Zarzucił także organizatorom, że na obchody nie zaprosili samorządowców.
Autor: D.Grzymska
Redakcja: B.Świerkowska-Chromy

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w Platforma Obywatelska, Janusz Cichoń
Politycy Platformy Obywatelskiej pozytywnie o rezultacie Rafała Trzaskowskiego na Warmii i Mazurach

„Polacy nie chcą dzisiejszego prezydenta, bo zdecydowana większość wybrała innego kandydata" - to powyborczy komentarz warmińsko-mazurskiego posła Platformy Obywatelskiej Janusza Cichonia. Lokalni politycy PO na konferencji...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV