Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 15 °C pogoda dziś
JUTRO: 14 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Jerzy Wcisła: Zapraszam do odkrycia Pętli Żuławskiej

Dyrektor regionalnego biura Urzędu Marszałkowskiego w Elblągu Jerzy Wcisła, fot. M. Bojarowicz

W kraju nie ma wielu miejsc, gdzie można pływać jachtami czy łodziami po rzekach. Jednym z takich miejsc jest Pętla Żuławska, która mimo suszy ciągle jest otwarta dzięki regulowanemu poziomowi wód.

Jerzy Wcisła – dyrektor regionalnego biura Urzędu Marszałkowskiego w Elblągu, który był gościem Porannych Pytań Radia Olsztyn przekonywał, że Pętla Żuławska jest pięknym miejscem do spędzenia czasu na wodzie i jest dostępna dla wszystkich.

00:00 / 00:00

Pętla Żuławska ma nowoczesną infrastrukturę i bazę, zmodernizowaną około 5 lat temu, której nie musimy się wstydzić – dodaje Jerzy Wcisła.

00:00 / 00:00

Po Pętli Żuławskiej pływają również dziennikarze Radia Olsztyn (zobacz). 12-metrowym jachtem dopłyną jutro do Malborka, skąd nadawany będzie Poranny Program. Jest to kontynuacja ubiegłorocznej akcji, podczas której nadawaliśmy z Wielkich Jezior Mazurskich.

Posłuchaj rozmowy z Jerzym Wcisłą. Rozmawia Mira Stankiewicz:

00:00 / 00:00

(kdym/as)

ZOBACZ TAKŻE

Przeczytaj poprzedni wpis:
Radio Olsztyn na Pętli Żuławskiej

Radio Olsztyn wróciło na wodę. Po sukcesie naszej ubiegłorocznej akcji, podczas której nadawaliśmy z Mazur, w tym sezonie nasze pływające studio można było spotkać na Pętli...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV