Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 29 °C pogoda dziś
JUTRO: 28 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Jerzy Witkowski kandydatem Prawa i Sprawiedliwości na burmistrza Olsztynka

Ratusz w Olsztynku. Fot. A. Kulik

W Miejskim Ośrodku Kultury mieszkańcy Olsztynka spotkali się z kandydatami Prawa i Sprawiedliwości w wyborach samorządowych.

Ubiegający się o fotel burmistrza Jerzy Witkowski przekonywał, że centrum Olsztynka potrzebuje rewitalizacji. Jak mówił chodzi nie tylko o zabytkowe kamienice, ale również przestarzałą sieć wodociągową i kanalizacyjną.

00:00 / 00:00

Zdaniem kandydata PiS na burmistrza poprawy wymaga również transport lokalny, z którym jest problem od lat 90. – Nie ma problemu z dojazdem do większych miast takich jak Olsztyn, ale pojawia się, gdy trzeba dostać się z mniejszych miejscowości do Olsztynka – dodaje.

00:00 / 00:00

Jerzy Witkowski przekonuje, że Olsztynek potrzebuje obwodnicy.

00:00 / 00:00

Prezes okręgu olsztyńskiego PiS Jerzy Szmit zauważa, że Olsztynek ma rozwiniętą infrastrukturę drogową i należy to dobrze wykorzystać.

00:00 / 00:00

O fotel burmistrza Olsztynka poza Jerzym Witkowski ubiegają się również Bogusław Kowalewski, Mirosław Stegienko, Wiesława Filipkowska, i Leszek Argalski.

Kandydaci PiS na burmistrza Olsztynka i do rady miasta

 

Autor: K.Piasecka
Redakcja: B.Świerkowska-Chromy

 

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w Olsztynek, PiS, burmistrz, kandydat, wybory 2018
Ktoś zniszczył kilka billboardów wyborczych Prawa i Sprawiedliwości w Olsztynie

Oklejony został między innymi plakat Michała Wypija przy ulicy Grunwaldzkiej. Jak powiedział Michał Kotowski kierujący sztabem wyborczym kandydata Zjednoczonej Prawicy na prezydenta Olsztyna, kartki formatu A4...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV