Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 23 °C pogoda dziś
JUTRO: 21 °C pogoda jutro
Logowanie
 

„Jesteśmy szczęśliwi i chcemy te wartości przekazywać dalej”. Rada Olsztyńskich Seniorów włączyła się w obchody Dni Rodziny

Fot. Kinga Grabowska

Niecodzienne posiedzenie Rady Olsztyńskich Seniorów. Tym razem bez protokołów i sprawozdań, a przy artystycznych występach. Rada włączyła się w tegoroczne obchody Warmińsko-Mazurskich Dni Rodziny.

Zaproponowane działanie to event artystyczny. Sabina Maria Dąbrowska – przewodnicząca komisji do spraw edukacji, bezpieczeństwa i kultury w Radzie Olsztyńskich Seniorów mówi, że przez takie wydarzenia mają szansę przekazania wartości młodym.

To jest dla nas najważniejsze. My jesteśmy szczęśliwi w naszych rodzinach i chcemy te piękne wartości przekazywać dalej. Wrażliwość, emocje, tradycje rodzinne, edukacja i rozumienie się nawzajem, słuchanie.

00:00 / 00:00

Działania rady odbywają się pod hasłem „Miłość w rodzinie to szczęście”. W programie eventu znalazł się wykład dr Anny Leszczyńskiej-Rejchert z Wydziału Nauk Społecznych UWM na temat potrzeb miłości we wszystkich pokoleniach. Były też występy artystyczne dzieci i seniorów, m.in zespołu Azymut ze Szczytna, a także podopiecznych Środowiskowego Domu Samopomocy Dworek.

Posłuchaj relacji Kingi Grabowskiej

Fot. Kinga Grabowska

Fot. Kinga Grabowska

Fot. Kinga Grabowska

Autor: K. Grabowska
Redakcja: A. Chmielewska

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w Warmińsko-mazurskie dni Rodziny
Braniewo zaprasza na piknik rodzinny. „To dobra okazja do integracji mieszkańców”

W Braniewie odbędzie się piknik rodzinny. To część tegorocznych Warmińsko-Mazurskich Dni Rodziny. Będą dmuchańce dla dzieci, konkursy, a także pokazy służb mundurowych. Tego typu wydarzenia mają...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV