Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 23 °C pogoda dziś
JUTRO: 23 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Justyna Steczkowska debiutuje w filmie. Zdjęcia z „Jak poślubić milionera”

Fot. materiały prasowe

Jak reklamuje film dystrybutor Mówi Serwis „Jak poślubić milionera” to komediowy przewodnik dla wszystkich, którzy marzą o szczęśliwych związkach.

Główni bohaterowie filmu zamiast czekać, aż ślepy los ześle im upragnioną miłość, biorą sprawy w swoje ręce i zapisują się na kurs gwarantujący znalezienie drugiej połówki. Oczywiście, jeśli przy okazji okaże się, że wybranek serca jest milionerem, nikt nie będzie przecież składać reklamacji. Czy faktycznie istnieją sprawdzone metody uwodzenia, które działają na wszystkich mężczyzn? Co można, a czego absolutnie nie wolno robić na pierwszej randce? Jak znaleźć miłość i nie zepsuć wszystkiego w jeden dzień? Odpowiedź już wkrótce w kinach.

W rolach głównych występują: Małgorzata Socha, Michał Malinowski, Anita Sokołowska, Małgorzata Foremniak, Iwo Rajski, Piotr Polk, Wojciech Mecwaldowski, Mikołaj Roznerski, Edyta Olszówka, Paweł Ławrynowicz, Justyna Steczkowska, Julia Wieniawa, Michał Czernecki, Nikodem Rozbicki, Wenanty Nosul, Kornelia Maciejewska, Sławomir Orzechowski, Mikołaj Cieślak, Sebastian Stankiewicz, Julia Kuczyńska, Ewa Wachowicz, Marcin Szczurkiewicz, Katarzyna Kwiatkowska.

Fot. materiały prasowe

Ł.A/mat. prasowe

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w Justyna Steczkowska
Justyna Steczkowska: Jestem spełnioną i szczęśliwą kobietą

Justyna Steczkowska jest piosenkarką, kompozytorką i autorką tekstów, a także skrzypaczką. Pochodzi z wielodzietnej muzykalnej rodziny Steczkowskich. Uczęszczała do Państwowej Szkoły Muzycznej im. I. J. Paderewskiego...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV