Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 14 °C pogoda dziś
JUTRO: 20 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Już dziś wybory samorządowe. Komentarze i opinie dostępne na bieżąco w Radiu Olsztyn

Od godziny siódmej w całym kraju trwają wybory samorządowe 2018. Oficjalne wyniki znane będą prawdopodobnie dopiero we wtorek. Jednak częściowe i nieoficjalne wyniki poznają Państwo śledząc stronę internetową Radia Olsztyn.

Od północy 22 października będziemy dostarczać najnowsze wyniki z Warmii i Mazur w wyborach na radnych, wójtów, burmistrzów i prezydentów miast.

Najświeższe informacje dostępne będą także na radiowych profilach na Twitterze i Facebooku. Zachęcamy do oznaczania komentarzy hasztagami #wyboryOlsztyn18 i #wyboryWM18.

W poniedziałek 22 października zapraszamy na specjalny wyborczy poranek w Radiu Olsztyn. Od godziny 5 nasi reporterzy będą przedstawiać i komentować aktualne wyniki wyborcze.

Na Warmii i Mazurach jest 1111 obwodów wyborczych i ponad milion sto uprawnionych do głosowania. Wybieramy 67 wójtów, 46 burmistrzów, 3 prezydentów, ponad 340 radnych powiatowych i prawie 1800 radnych miejskich i gminnych. Olsztyn podzielono na 101 obwodów i już od siódmej sporo ludzi spełniło swój obywatelski obowiązek.

00:00 / 00:00

 

 

ZOBACZ TAKŻE

Przeczytaj poprzedni wpis:
Olsztyński Teatr Lalek świętuje 65-lecie

Olsztyński Teatr Lalek świętuje w sobotę jubileusz 65-lecia działalności. Z tej okazji zostanie wystawiony spektakl "Dziecko Noego", a zgromadzeni w teatrze będą mogli usłyszeć garść anegdot...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV