Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 18 °C pogoda dziś
JUTRO: 16 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Kamil Kiereś: Moim marzeniem jest zagranie ze Stomilem w finale Pucharu Polski

Fot. A. Podbielska

Piłkarze pierwszoligowego Stomilu Olsztyn szykują się do sobotniego spotkania w Bytowie, którym zainaugurują nowy sezon ligowy (mecz z Bytovią rozpocznie się o 15:00). Jak się jednak okazuje – sztab szkoleniowy myśli nie tylko o Fortuna 1. lidze.

Trener Kamil Kiereś zapowiedział, że bardzo poważnie potraktuje także rozgrywki Pucharu Polski. – Moim marzeniem jest zagranie ze Stomilem w finale Pucharu Polski – mówi szkoleniowiec. Do meczu pierwszej rundy – sporo czasu, ponieważ została ona zaplanowana na wrzesień.

Przystąpimy do tej rundy tak, żeby rywala pokonać i piąć się po tych szczeblach. Już nie raz okazywało się, że drużyny z niższych lig docierają do finału Pucharu Polski. Byłaby to wielka sprawa – pokazać się. Może to jest mrzonka, może ktoś się w tym momencie uśmiechnie, ale warto w piłce marzyć.

00:00 / 00:00

Przypomnijmy, że o poprzedniej edycji Pucharu Polski olsztynianie nie chcą pamiętać. Już w rundzie wstępnej  przegrali po rzutach karnych z ówczesnym beniaminkiem III ligi – Wartą Sieradz.

M.Świniarski

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w piłka nożna, Stomil Olsztyn, Puchar Polski
Udany sparing Stomilu. Sokół nie wzniósł się zbyt wysoko…

Stomil Olsztyn ma za sobą ostatni sparing przed rozpoczęciem sezonu pierwszej ligi. W Ostródzie biało-niebiescy zagrali z miejscowym Sokołem i wygrali 4:0. Bramki dla Dumy Warmii strzelali:...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV