DZIŚ: 11 °C pogoda dziś
JUTRO: 13 °C pogoda jutro

Kamil Stoch na podium konkursu Pucharu Świata w Willingen

Kamil Stoch. Fot. Tadeusz Mieczyński

Kamil Stoch zajął trzecie miejsce w konkursie Pucharu Świata w skokach narciarskich w Willingen. Wygrał Niemiec Stephan Leyhe.

Polak na podium zawodów tej rangi stanął po raz 70. w karierze. Wygrał Niemiec Stephan Leyhe, a drugi był Norweg Marius Lindvik.

Czwarty był lider klasyfikacji generalnej PŚ Austriak Stefan Kraft. Na 15. miejscu uplasował się Dawid Kubacki, a na 23. Jakub Wolny.

Do drugiej serii nie awansowali: 35. Piotr Żyła, 37. Aleksander Zniszczoł, 41. Klemens Murańka i 46. Andrzej Stękała.

Redakcja B.Świerkowska-Chromy za PAP

Więcej w Kamil Stoch
Kapitalny występ Polaków w zawodach Pucharu Świata w Zakopanem. Kamil Stoch i Dawid Kubacki na podium

Kamil Stoch wygrał konkurs Pucharu Świata w skokach narciarskich w Zakopanem. Dawid Kubacki zajął trzecie miejsce, a Piotr Żyła był ósmy. Drugie miejsce na Wielkiej Krokwi...