Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 25 °C pogoda dziś
JUTRO: 25 °C pogoda jutro
Logowanie
 

„Kandyduję, bo Elbląg zasługuje na więcej”. Stefan Rembelski z Kukiz’ 15 kolejnym kandydatem na prezydenta Elbląga

Stefan Rembelski

Czwartym kandydatem w wyborach na prezydenta Elbląga jest Stefan Rembelski z Kukiz 15′. To będzie jego trzecia próba ubiegania się o to stanowisko.

Wcześniej startował z komitetów obywatelskich. Stefan Rembelski ma 61 lat, jest absolwentem Politechniki Gdańskiej i przedsiębiorcą. Jest członkiem Solidarności, był wiceprzewodniczącym elbląskiego regionu.

Kandyduję, bo Elbląg zasługuje na więcej. Miasto jest źródłem moich radości, ale też podmiotem troski

– zapowiada Stefan Rembelski, który z Elblągiem jest związany od ponad 40 lat.

Kandydat Kukiz 15 nie ma doświadczenia samorządowego, ale od wielu lat jest aktywnym uczestnikiem życia społecznego oraz komentatorem przedsięwzięć władz miasta. Ugrupowanie chce też wystawić swoje listy do Rady Miasta.

Posłuchaj relacji Miry Stankiewicz

Oprócz Stefana Rembelskiego o funkcję prezydenta Elbląga ubiegają się Jerzy Wilk z PiS, Michał Missan – PO-Nowoczesna i obecny prezydent Witold Wróblewski, który startuje z własnego Komitetu Wyborczego z poparciem PSL i SLD.

 

Autor: M.Stankiewicz
Redakcja: B.Świerkowska-Chromy

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w Elbląg, prezydent Elbląga, kandydat
Kandydaci na prezydenta Elbląga. Michał Missan: „Moja prezydentura będzie otwarta”. Jerzy Wilk: ”Elbląg popada w marazm i degradację”

O wizji rozwoju Elbląga mówili w Porannych pytaniach kandydaci na prezydenta tego miasta: poseł Prawa i Sprawiedliwości Jerzy Wilk i elbląski radny Michał Missan z koalicji...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV