Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 3 °C pogoda dziś
JUTRO: 1 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Karnawał

Taniec

Miniona „Dziecinada” upłynęła nam w bardzo tanecznym klimacie. Nasze studio odwiedzili młodzi tancerze ze Szkoły Tańca i Wdzięku „Przemienieccy” w Olsztynie.

Była także instruktorka – pani Kinga Olchowiak. Nasi goście opowiedzieli nam o tym, czym jest taniec w ich życiu, jak dużo czasu poświęcają swojej pasji oraz jak wpływa na nas ta niezwykła aktywność. Przyznajemy, że było bardzo wesoło i kto wie, może poświęcimy tańcowi więcej uwagi w naszym życiu.

W minionej audycji nie zabrakło także recenzji książki, którą tym razem przygotowała Oliwia Stopińska. Była to książka pt. „Demoniczny Damianek, czyli strach ma moje oczy” autorstwa Mariusza Niemyckiego Wydawnictwa „Skrzat”. Był także Konkurs Kosmiczny.

Omawialiśmy również bardzo ciekawy konkurs dotyczący udzielania pierwszej pomocy. Zaskoczyliście nas dużą ilością wierszy, które znacie zarówno o zimie jak i o wiośnie.

Dziękujemy za uczestnictwo w konkursie i gratulujemy Wam odwagi. Kolejna „Dziecinada” już za tydzień, jak zawsze po godzinie 9.00. Zapraszamy!

ZOBACZ TAKŻE

  • Maski karnawałoweMaski karnawałowe Na pewno każdy z Was widział czy wykonał kiedyś maskę karnawałową. W czasie […]
  • Wakacje z folkloremWakacje z folklorem Wakacje są dla wielu z nas odpoczynkiem, ale niektórym na pewno kojarzą się też z […]
  • Dziecinada wśród książekDziecinada wśród książek Wakacje to doskonały czas na czytanie ulubionych książek. Bardzo często w ciągu roku […]
  • Nasi nauczycieleNasi nauczyciele  Ostatnia "Dziecinada" wypadła nam w Dzień Nauczyciela, więc postanowiliśmy […]
Więcej w dziecinada, taniec
Kreatywność

Wszyscy mamy bardzo dużo obowiązków. Nasze tempo życia często sprawia, że zapominamy o tym, że powinniśmy zdrowo się odżywiać. W tym celu nasze studio odwiedziła dietetyk...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV