Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 19 °C pogoda dziś
JUTRO: 29 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Kierownik Schroniska „Psi Raj” w Pasłęku wyróżniona przez NIK. „Pracujemy tutaj z potrzeby serca”

Barbara Zarudzka odbiera nagrodę

Barbara Zarudzka – kierownik Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt „Psi Raj” w Pasłęku otrzymała wyróżnienie Najwyższej Izby Kontroli za działalność na rzecz bezbronnych, okaleczonych i chorych czworonogów.

Takie działanie mam po ojcu. Na początku robiłam to prywatnie, ale w pewnym momencie już nie dawałam rady. Założyłam więc Stowarzyszenie, które funkcjonuje i ma dobrą opinię. Pracujemy tutaj z potrzeby serca, tylko wtedy schronisko dobrze funkcjonuje.

– powiedziała Barbara Zarudzka.

00:00 / 00:00

Barbara Zarudzka otrzymała wyróżnienie w II edycji Nagrody Przyjaciel Zwierząt. Jest to nagroda, która trafia do osób, instytucji lub organizacji, które prowadzą, wspierają lub propagują działalność w zakresie zapobiegania bezdomności czworonogów. Polskie Radio Olsztyn w czasie swojej akcji „Zima z pupilem” wsparło Schronisko „Psi Raj”, którym kieruje laureatka.

 

Autor: M. Szczygło
Redakcja: A. Dybcio

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w Pasłęk, zwierzęta, Najwyższa Izba Kontroli, Barbara Zarudzka, Psi Raj
Prezes NIK Krzysztof Kwiatkowski: olsztyńska delegatura skontrolowała dożywianie dzieci w szkołach, kwestie roszczeń i dostęp do jezior

Najwyższa Izba Kontroli kontroluje nie tylko wydatki publiczne, ale wkracza także w obszary, które są ważne dla ludzi – powiedział w Olsztynie prezes NIK Krzysztof Kwiatkowski....

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV