Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 22 °C pogoda dziś
JUTRO: 20 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Kings Sound: ponad pokoleniami

Kings Sound / fot. G.Kasjaniuk

SzakuneC – Muzyczna Scena Warmii i Mazur.  Grzegorz Kasjaniuk zaprasza do studia gości  – mieszkańców regionu, którzy opowiadają o swojej twórczości i życiu. Prezentowana jest muzyka  od rocka po poezję śpiewaną. Emitowane są również koncerty zrealizowane w PRO Studio Radia Olsztyn.

Kings Sound z Olsztyna o debiutanckiej płycie „Sound Voyage”. Rozmówcy: Edward Bierdziewski „Eddie Good” – saksofon i Łukasz Budziak „Doktor King” – słowa i bębny.

Edward Bierdziewski: saksofonista, skrzypek i klarnecista z Olsztyna. Prezes Olsztyńskiego Stowarzyszenia Jazzowego, muzyk min. zespołów Siła Bluesa i Kings Sound.

Dr King (Łukasz Budziak):  multiinstrumentalista z Olsztyna, w 2017 r miała premierę druga płyta olsztyńskiego zespołu „Warmiński RAP”, którą w całości wyprodukował Doktor King. Druga płytą gdzie produkcją, muzyką, tekstami i śpiewem zajął się Dr King jest zespół Kings Sound.

fot. archiwum Kings Sound

Posłuchaj audycji:

autor:G.Kasjaniuk

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w Edward Bierdziewski, Kings Sound
Edward Bierdziewski – ikona olsztyńskiej sceny muzycznej

SzakuneC – Muzyczna Scena Warmii i Mazur.  Grzegorz Kasjaniuk zaprasza do studia gości  – mieszkańców regionu, którzy opowiadają o swojej twórczości i życiu. Prezentowana jest muzyka ...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV