Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 5 °C pogoda dziś
Logowanie
 

Kobieta jadąc na spotkanie zebrała 25 punktów. Zapłaciła kilka mandatów i straciła prawo jazdy. Zobacz FILM

39-latka jechała z prędkością 117 kilometrów na godzinę. Kobieta została zatrzymana przez policyjny patrol z Elbląga w momencie, gdy „spieszyła się na spotkanie”.

Tak przynajmniej tłumaczyła się policjantom. Dozwoloną prędkość w obszarze zabudowanym przekroczyła o prawie 70 kilometrów. To jednak nie jedyne wykroczenie jakie popełniła. Policjanci zatrzymali 39-latce prawo jazdy.

Po godzinie 8 rano policyjny patrol zauważył Honde CR-V jadąca z nadmierną prędkością i wyprzedzającą inne pojazdy w sposób niebezpieczny. Kierująca została nagrana wideorejestratorem w momencie, gdy wyprzedzała inne auto na skrzyżowaniu oraz przejściu dla pieszych, przejeżdżała linie ciągłe na jezdni oraz jechała przez obszar zabudowany z prędkością 117 km/h w miejscu, gdzie jest ograniczenie do 50 km/h.

Policjanci zatrzymali auto do kontroli. Od siedzącej za kierownicą 39-latki usłyszeli, że „spieszy się na ważne spotkanie” stąd nadmierna prędkość. Za popełnione wykroczenia drogowe kobietę ukarano łączną liczbą 25 punktów karnych oraz mandatami w wysokości 1300 złotych. 39-latce zatrzymano także prawo jazdy za rażące przekroczenie prędkości w obszarze zabudowanym.

Kobieta była trzeźwa.

 

Redakcja: B.Świerkowska-Chromy

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w policja, mandat, prawo jazdy
Pobił i okradł 60-latka. Policja tymczasowo aresztowała agresywnego mieszkańca Giżycka

Nawet na 12 lat może trafić za kratki 23-latek, który dokonał kilku przestępstw w krótkim odstępie czasu. Mężczyzna najpierw uszkodził samochód zaparkowany przy ulicy Konarskiego w...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV