Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 25 °C pogoda dziś
JUTRO: 25 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Kolejna europejska nagroda dla organizacji z Elbląga

Paweł Kulasiewicz – prezes Stowarzyszenia Elbląg Europa

Stowarzyszenie Elbląg Europa zostało pierwszym polskim laureatem nagrody Mistrza Młodzieżowej Informacji w konkursie ogłoszonym przez organizację Euro Desk.

Jury przyznało elblążanom nagrodę w kategorii ”informacja i jej rozpowszechnianie”. Doceniony został projekt realizowany od 2 lat na Warmii i Mazurach pod nazwą ”AtoMy w sieci”. Stowarzyszenie Elbląg Europa wciągnęło w tę sieć ponad 30 organizacji i nieformalnych grup z całego regionu – wyjaśnia prezes Paweł Kulasiewicz.

00:00 / 00:00

Prowadziły one warsztaty, dzieliły się dokonaniami i integrowały różne rejony województwa warmińsko-mazurskiego. Paweł Kulasiewicz jest przekonany, że nagroda jest dowodem na aktywność młodych i argumentem dla samorządów za zacieśnieniem więzów z młodzieżowymi liderami.

00:00 / 00:00

Nagrodę Mistrza Młodzieżowej Informacji działacze Stowarzyszenia Elbląg Europa odebrali w Brukseli. W poniedziałek 30 września w Olsztynie odbędzie się podsumowanie dotychczasowych dokonań projektu AtoMy. (stan/bsc)

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w Elbląg, nagroda
Rekordowe zainteresowanie elbląskim Budżetem Obywatelskim

W pierwszym dniu na wybrane do realizacji propozycje głosy oddało już półtora tysiąca elblążan. A to dopiero dobry początek, bo plebiscyt potrwa do 14 października. Ankiety...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV