Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 7 °C pogoda dziś
JUTRO: 5 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Kolejna pijana opiekunka w szkolnym autobusie

Fot. Ł. Węglewski

Na Warmii i Mazurach zatrzymano mieszkankę Kisielic, która pod wpływem alkoholu „opiekowała” się pasażerami szkolnego autobusu.

Kobieta, która miała ponad 2 promile, została zatrzymana w Iławie. Wpadła, bo szkolny autobus, którym jechała, zderzył się z samochodem osobowym.

Jak powiedziała Polskiemu Radiu Olsztyn Joanna Kwiatkowska z Komendy Powiatowej Policji w Iławie policjanci, którzy przyjechali na miejsce kolizji od razu wyczuli od kobiety alkohol. Badanie alkomatem wykazało 2,4 promila. Policji tłumaczyła, że rano wypiła jedno piwo. W autobusie była jeszcze jedna 9-letnia dziewczynka.

00:00 / 00:00

Na początku listopada policjanci zatrzymali pijaną opiekunkę w Biskupcu. Kobieta także zajmowała się dziećmi podczas jazdy szkolnym autobusem. Ona również miała również ponad 2 promile. Została już zwolniona z pracy.

 

(kos/bsc)

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w policja, alkohol, pijana
Paweł Szyperek nowym komendantem policji w Ełku

Ełccy policjanci mają nowego komendanta. Został nim młodszy inspektor Paweł Szyperek. Wojewódzki komendant policji inspektor Tomasz Klimek chciałby, aby nowy szef utrzymał wysoką jakość pracy funkcjonariuszy....

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV