Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 23 °C pogoda dziś
JUTRO: 23 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Kolejne gwiazdy w „Psy 3”. Powrót aktora z pierwszego filmu

Fot. Bartosz Mrozowski

„Stopczyk, co wy tam palicie?”- kultowa linijka powraca!

Po 25 latach ponownie krzyżują się drogi Franza Maurera (Bogusław Linda), Waldka Morawca (Cezary Pazura) i Radosława Wolfa (Artur Żmijewski). To nie wszyscy bohaterowie, którzy powrócą w obsadzie filmu „Psy 3. W imię zasad” – Edward Linde-Lubaszenko raz jeszcze wcieli się w postać kapitana Tadeusza Stopczyka! Czy dawny naczelnik pomoże dawnym przyjaciołom ten ostatni raz?

W najnowszej części „Psów” nie zabraknie również nowych bohaterów – do legendarnej obsady dołączają też Arkadiusz Jakubik i Eryk Lubos! Czy przysłużą się do walki w imię zasad, a może opowiedzą się po drugiej stronie barykady? Odpowiedź w kinach już 17 stycznia.

***

Po 25 latach odsiadki Franz Maurer wychodzi z więzienia i wkracza w nową Polskę, w której nic nie jest takie, jak zapamiętał. Kto i co czeka na człowieka, który przez ostatnie ćwierć wieku… nie robił nic? Jak odnajdzie się w świecie, w którym dawne zasady i lojalność przestały obowiązywać? Tego dowiemy się, gdy los ponownie połączy Franza i „Nowego”. Ich spotkanie zmieni wszystko.

Producentem filmu jest Klaudiusz Frydrych, współtwórca sukcesu świetnie przyjętego przez widzów i krytyków „Jacka Stronga”. Partneruje mu Janusz Dorosiewicz, producent  hitu „Psy II: Ostatnia krew”. Film na podstawie własnego scenariusza reżyseruje Władysław Pasikowski. Autorem zdjęć jest Maciej Lisiecki („Drogówka”).

„Psy 3. W imię zasad” – w kinach od 17 stycznia.

Fot. Bartosz Mrozowski

Ł.A/mat. prasowe

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w film, kino
Quentin Tarantino przyjedzie do Polski!

W trakcie oficjalnej gali zamknięcia 16 listopada, Międzynarodowy Festiwal Sztuki Autorów Zdjęć Filmowych Energa CAMERIMAGE uhonoruje trzykrotnego laureata Oscara autora zdjęć Roberta Richardsona oraz dwukrotnie nagrodzonego Oscarem wybitnego reżysera...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV