DZIŚ: 8 °C pogoda dziś
JUTRO: 8 °C pogoda jutro

Kolejny fatalny mecz elbląskich szczypiornistów. Meblarze stracili do przerwy… 21 bramek

W Superlidze szczypiornistów trwa fatalna passa Mebli Wójcik Elbląg. Tym razem podopieczni Jacka Będzikowskiego przegrali w Gdyni z miejscową Spójnią, zamykającą ligową stawkę 28:32.

Szansa na dobry wynik została pogrzebana w pierwszej połowie – nie ukrywa elbląski szkoleniowiec. Elblążanie przegrali tę część 14:21.

00:00 / 00:00

………………………………….

Spójnia Gdynia – KS Meble Wójcik Elbląg 32:28 (21:14)
Meble Wójcik Elbląg: Fiodor, Kiepulski, Ram – Grzegorek, Szopa (1), Janiszewski (7), Nowakowski (3), Piotr Adamczak (4), Netz (2), Moryń (10), Koper.

Autor: M.Świniarski
Redakcja: Ł.Węglewski

Więcej w Piłka ręczna, Meble Wójcik
Przykra wpadka Warmii. Porażka olsztynian w Warszawie

W pierwszej lidze szczypiornistów Warmia Energa Olsztyn znów przegrała na wyjeździe. Tym razem z AZS UW Warszawa 24:26 (12:9). Skąd ta przykra niespodzianka? Maciek Świniarski zapytał o przyczynę kapitana...