DZIŚ: -1 °C pogoda dziś
JUTRO: 8 °C pogoda jutro

Kolejny spacerek Dekorglassu

Z porażki z Silesią – w finale Pucharu Polski przed tygodniem – otrząsnął się I-ligowy Dekorglass Działdowo, który nadal z kompletem punktów prowadzi w tabeli.

Dekorglass po raz kolejny potwierdził dominację bijąc bezlitośnie w 11. kolejce I ligi mężczyzn (grupa północna) u siebie Dojlidy Białystok 9:1.

Pierwszy pojedynek między Szymonem Malickim, a Zheng Mengiem z Białegostoku zakończył się zwycięstwem Chińczyka.

Grający trener Dekorglassu – Piotr Kołaciński – spodziewał się trudnego początku spotkania.

00:00 / 00:00
(wywiad przeprowadził Maciej Świniarski)

Szymon Malicki/Tomasz Sposób – Krzysztof Włóczko/Piotr Napiórkowski 3:1

Komplet wyników 11. kolejki I ligi tenisistów stołowych (grupa północna) w sezonie 2012/2013:
KS DEKORGLASS Działdowo – DOJLIDY WSFiZ Białystok 9:1
GLKS (m) Nadarzyn – KS AZS AWFiS Gdańsk 7:3
POLTAREX POGOŃ Lębork – EKO-INSTAL ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz 6:4
SCK HALS Warszawa – MOKS Słoneczny Stok Białystok 7:3
KS SPÓJNIA (m) Warszawa – EUROSTYL MRKS Gdańsk (m) 5:5

Sytuacja w tabeli – po 11 kolejkach
W tabeli prowadzi Dekorglass Działdowo (22 pkt., sety: 97-13). Na drugim miejscu jest POLTAREX POGOŃ Lębork (18 pkt., sety: 73-27).

Więcej w tenis stołowy
Działdowianie blisko sensacji!

Tenisiści stołowi I-ligowego Dekorglassu Działdowo byli o włos od sprawienia sensacji i zdobycia Pucharu Polski. We własnej hali, najpierw wywalczyli finał po wygranej z grającą w...