DZIŚ: 11 °C pogoda dziś
JUTRO: 13 °C pogoda jutro

Kolejny świetny mecz Meblarzy! Mielecka Stal wygięta!

Trwa dobra passa szczypiornistów Meble Wójcik Elbląg. Po wyjazdowym zwycięstwie w Legionowie, tym razem elblążanie pokonali mielecką Stal 27:24, prowadząc do przerwy 12:8.

Meble praktycznie prowadziły przez całe spotkanie. W drugiej połowie w 47. minucie nawet różnicą siedmiu trafień. Potem nastąpił przestój i Stal zbliżyła się na dwie bramki.

Trener Jacek Będzikowski przyznał, że obawiał się zespołu z Mielca.

00:00 / 00:00

Trenerem gości jest grający bramkarz Krzysztof Lipka. Porażki swojego zespołu upatrywał głównie w słabej skuteczności, a szczególnie w niewykorzystywaniu dogodnych sytuacji strzeleckich.

………………………………………….

Meble Wójcik Elbląg – Stal Mielec 27:24 (12:8)
Meble Wójcik Elbląg: Bartosz Dudek, Adrian Fiodor, Sebastian Ram oraz Paweł Adamczak, Piotr Adamczak, Grzegorz Dorsz (2), Bartosz Janiszewski (7), Mikołaj Kupiec (3), Damian Malandy, Jakub Moryń, Adam Nowakowski, Jakub Olszewski (3), Michał Tórz 5, Daniel Żółtak.

(JSalmonowicz/BSChromy)

Więcej w Piłka ręczna, szczypiorniak, Meble Wójcik, Stal Mielec
Szczypiornistki Startu zgubiły receptę na wygrywanie. Elblążanki przegrały w Lubinie z Zagłębiem

Trzecia przegrana z rzędu szczypiornistek Kram Startu Elbląg. Elblążanki uległy w wyjazdowym meczu 20:25 silnym rywalkom z grupy mistrzowskiej - Metraco Zagłębiu Lubin. - Sytuacji rzutowych...