Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 14 °C pogoda dziś
JUTRO: 23 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Kolejny wielki powrót! Michał Lorenc ponownie kompozytorem w „Psach”!

Michał Lorenc, autor muzyki do filmów „Psy” i „Psy 2: Ostatnia krew” skomponował ścieżkę dźwiękową do najnowszego filmu Władysława Pasikowskiego. 

Z okazji nadchodzącej premiery, producenci przedstawiają kultowy motyw muzyczny „Kołysanka” nagrany na nowo, na potrzeby filmu „Psy 3. W imię zasad”.  W kinach od 17 stycznia.

Muzyka z filmów „Psy” i „Psy 2. Ostatnia krew” to jedna z najbardziej rozpoznawalnych ścieżek dźwiękowych w historii polskiego kina. Charakterystyczne solowe motywy na trąbce są utożsamiane z postacią Franza Maurera na równi z jego kultową kurtką i paczką Cameli. Fani „Psów” nie będą zawiedzeni, bo muzyka autorstwa Michała Lorenca ponownie będzie towarzyszyła Franzowi, tym razem w filmie „Psy 3. W imię zasad”. Michał Lorenc jest najczęściej nagradzanym polskim kompozytorem filmowym, a jego twórczość można usłyszeć w takich filmach jak „Bandyta”, „Kroll”, czy „Różyczka”. Najnowszy obraz Władysława Pasikowskiego w kinach od piątku, a już dziś premierowo prezentujemy fragment ścieżki dźwiękowej. „Kołysanka”, kultowy motyw „Psów” z 1992 roku, został na potrzeby filmu „Psy 3. W imię zasad” nagrany na nowo przez FILMharmonic Orchestra w Pradze.

Po latach odsiadki Franz Maurer wychodzi z więzienia i wkracza w nową Polskę, w której nic nie jest takie, jak zapamiętał. Kto i co czeka na człowieka, który przez ostatnie ćwierć wieku… nie robił nic? Jak odnajdzie się w świecie, w którym dawne zasady i lojalność przestały obowiązywać? Tego dowiemy się, gdy los ponownie połączy Franza i „Nowego”. Ich spotkanie zmieni wszystko.


Autor: Ł. Adamski/materiały prasowe
Redakcja: K. Ośko

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w Władysław Pasikowski, Psy 3
Jest pierwszy pełny zwiastun „Psów 3”! Franz powraca!

Najlepszy świąteczny prezent dla wszystkich fanów „Psów"! Pojawił się  oficjalny zwiastun kontynuacji kultowej serii. „Psy 3. W imię zasad" w kinach od 17 stycznia 2020 roku....

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV