Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 16 °C pogoda dziś
JUTRO: 16 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Kolejny zawodnik Indykpolu AZS Olsztyn przedłużył kontrakt

Fot. Twitter Indykpol AZS Olsztyn

Występujący w siatkarskiej PlusLidze Indykpol AZS Olsztyn odsłania kolejne karty przed nowym sezonem. Kontrakt z Akademikami przedłużył kolejny zawodnik.

Po holenderskim przyjmującym Robbercie Andrindze, nową umowę parafował Mateusz Poręba. Co prawda miał ważny kontrakt na przyszły sezon, ale jak mówi sam zainteresowany – powodem przedłużenia kontraktu do 2022 roku było między innymi piękno Olsztyna i okolic oraz współpraca z trenerem Danielem Castellanim.

00:00 / 00:00

20-letni środkowy w poprzednim sezonie był podstawowym zawodnikiem Akademików. Od początku rozgrywek stawiał na niego Paolo Montagnani, był także wybierany do pierwszego składu przed Daniela Castellaniego. Kibice AZS-u byli świadkami bardzo szybkiego rozwoju zawodnika, który z meczu na mecz prezentował się coraz lepiej.

Teraz czekamy na ruchy transferowe ze strony klubu z Kortowa. Kontrakt z AZS-em przedłużył także trener Daniel Castellani, a ważną umowę na przyszły sezon ma przyjmujący Wojciech Żaliński.

Posłuchaj relacji Piotra Świniarskiego

 

Autor: P. Świniarski
Redakcja: A. Dybcio

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w Indykpol AZS Olsztyn, kontrakt, Mateusz Poręba
Jan Hadrava opuszcza Indykpol AZS Olsztyn. Atakujący przenosi się do klubowych mistrzów świata

Sensacyjna informacja siatkarska napłynęła do nas z Włoch. Jan Hadrava opuszcza Indykpol AZS Olsztyn i przenosi się do drużyny klubowych mistrzów świata! Czeski atakujący zasilił szeregi...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV