Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 8 °C pogoda dziś
JUTRO: 5 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Komitet Andrzeja Ryńskiego zakończył kampanię wyborczą

Andrzej Ryński, kandydat na prezydenta Olsztyna popierany przez SLD, zakończył kampanię wyborczą.

Andrzej Ryński (drugi z lewej) swoją kampanię zakończył nad jeziorem Skanda w pobliżu kolektora ściekowego. Pierwszy z prawej kandydujący do rady miasta Krzysztof Kacprzycki. Fot. K. Kaszubski

Dziennikarzy zaprosił na ulicę Plażową nad jeziorem Skanda w pobliże kolektora ściekowego, którego budowa – zdaniem okolicznych mieszkańców – spowodowała zalewanie okolicznych działek. Inwestycja kosztowała 32 miliony złotych z czego 16 milionów pochodziło ze środków unijnych.

Trzeba sprawdzić czy pieniądze te nie zostały wyrzucone w błoto – mówił Andrzej Ryński.

00:00 / 00:00

Andrzej Ryński obiecał, że jeśli wygra wybory nie zapomni o takich miejscach, które – jego zdaniem – okazały się chybionymi inwestycjami. Zadeklarował także, że swoją prezydenturę oprze na współpracy z mieszkańcami.

00:00 / 00:00

Andrzej Ryński zaapelował, by olsztynianie przestali oglądać się w przeszłość i spojrzeli w przyszłość, którą on reprezentuje. Kandydat na prezydenta Olsztyna zaapelował do wyborców, aby dali impuls pozytywnym zmianom.

00:00 / 00:00

Andrzej Ryński zaapelował też, aby mieszkańcy Olsztyna poszli w niedzielę do urn wyborczych. (kasz/bsc)

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w SLD, Andrzej Ryński, wybory samorządowe
Czesław Małkowski podsumował swoją kampanię

Udana kampania, wiele spotkań z mieszkańcami i bardzo wiele wyrazów wsparcia od Olsztynian - tak Czesław Jerzy Małkowski podsumował swoją kampanię wyborczą. Jak poinformował kandydat na...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV