Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 4 °C pogoda dziś
JUTRO: 12 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Koncert charytatywny z fantami od Roberta Lewandowskiego

W sobotę (25 lutego) w Kętrzynie odbędzie się koncert charytatywny „Gramy, by obudzić Gosię”. Fanty na licytację przekazał m.in. Robert Lewandowski.

Małgorzata Murawska w maju 2015 roku miała wyjść na dwór z 5-letnią córką. Straciła jednak przytomność na klatce schodowej. Reanimacja trwała kilkanaście minut. Udało się przywrócić akcję serca, ale w tym czasie doszło już do niedotlenienia mózgu. W tej chwili młoda kobieta jest w śpiączce. Rodzina walczy o każdą złotówkę potrzebną na jej leczenie i rehabilitację.

Impreza zacznie się o 15 w Hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Na scenie wystąpią zespoły Bonus, Clever oraz Dominika Siwek. Do akcji włączyli się m.in. sportowcy – wśród nich Robert Lewandowski, reprezentant Polski w piłce nożnej. Wylicytować będzie można przekazane przez nich szaliki, piłki czy koszulki z podpisami. Nie zabraknie też książek, płyt z autografami, czy pobytów w hotelach. Podczas imprezy zaplanowano pokazy tańca i występy dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Kętrzynie. Fani Zumby będą mogli wziąć udział w charytatywnym treningu zumby dla dzieci i dorosłych. Inne atrakcje i zabawy to m.in. malowanie twarzy, koło fortuny, badanie cery, regulacja brwi i henna, fotobudka, wata cukrowa czy dmuchany zamek.

Wstęp jest wolny.

Całkowity dochód z koncertu będzie przeznaczony na rehabilitację Małgorzaty Murawskiej.

 

(kos)

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w Kętrzyn, koncert charytatywny, śpiączka
Tragedia koło Kętrzyna. Nie żyją dwie kobiety i 3-letnia dziewczynka

Prokurator i policja ustalają przyczyny tragicznego pożaru wielorodzinnego domu w Nowej Wsi Małej pod Kętrzynem. Nad ranem w ogniu zginęły trzy osoby. Nie żyją 63-letnia kobieta,...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV