Strona główna Radio Olsztyn
Olsztyn
DZIŚ: 23 °C pogoda dziś
JUTRO: 26 °C pogoda jutro
IMIENINY: Aleksego, Bogdana, Martyny
EUR: 4.3076 CHF: 3.6816
USD: 3.6828 GBP: 4.8811
Logowanie
 

Konkurs fotograficzny „Pejzaż Polski”, w którym każdy może wziąć udział. Zarówno dziecko jak i senior

Dziś, gdy nieomal każdy nosi aparat fotograficzny w kieszeni, zrobienie ciekawego zdjęcia nie stanowi problemu. Wydaje się, że liczba świadomych fotografików, nawet tych robiących fotki telefonami, ciągle rośnie. Może warto zainteresować się propozycją Kętrzyńskiego Centrum Kultury, które jest organizatorem konkursu fotograficznego „Pejzaż Polski”.

Konkurs podzielony jest na dwie kategorie: „Pejzaż Polski” oraz Eteryczny Kętrzyn”, czyli pejzaż Kętrzyna i okolic – to w związku z obchodami 660 lecia miasta. Zdjęcia należy nadsyłać lub dostarczyć do 7 listopada do Centrum Kultury.

W konkursie mogą wziąć udział wszyscy fotografujący zawodowo i amatorsko bez ograniczeń wiekowych, a każdy uczestnik może nadesłać maksymalnie 3 prace (tryptyk traktowany jest jako jedna praca) w formacie 20×30 do 70×90 cm.

 

Autor: R.Lesiński
Redakcja: A.Podbielska

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w konkurs fotograficzny
Zrób zdjęcie drogom na Warmii i Mazurach

"Infrastruktura drogowa a bezpieczeństwo" - to tytuł konkursu fotograficznego Zarządu Dróg Wojewódzkich w Olsztynie. Akcja jest częścią programu "Przyjazna Droga". Mogą wziąć w nim udział fotografowie,...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV