Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 20 °C pogoda dziś
JUTRO: 16 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Konkurs na wolontariusza roku. Wójt gminy Bartoszyce czeka na zgłoszenia kandydatów

Osoby, które w tym roku szczególnie zasłużyły się w działaniach na rzecz lokalnej społeczności, mogą otrzymać wyróżnienie. Wójt gminy Bartoszyce zorganizował specjalny konkurs.

Jego celem jest promocja postaw prospołecznych, pobudzanie aktywności obywatelskiej, przedstawienie różnych form pracy wolontariackiej, podziękowanie wolontariuszom za ich pracę i zaangażowanie, a także prezentacja sylwetek wolontariuszy i wyjątkowych akcji wolontariackich.

Przewidziane są trzy kategorie – „osoba indywidualna”, w tym młodzież od 13 roku życia, „Honorowy Wolontariusz Gminy Bartoszyce” oraz grupy formalne i nieformalne. Nagrodzeni zostaną przedstawiciele następujących dziedzin życia: pomoc społeczna i ochrona zdrowia, edukacja, sport i kultura, rozwój lokalny i demokracja.

Zgłoszenia przyjmowane są do 22 listopada 2019 r. do godziny 15 w sekretariacie Urzędu Gminy Bartoszyce lub mailowo na adres e.izdebska@gmina-bartoszyce.pl.

 

Redakcja: K. Ośko za gmina-bartoszyce.pl

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w konkurs
Młodzi uczniowie walczyli dla Niepodległej

Szkoła Podstawowa nr 3 w Szczytnie i I Liceum Ogólnokształcące w Mrągowie zwyciężyły w II Turnieju "Młodzi dla Niepodległej". Było strzelanie i bieg z mapą, był...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV