DZIŚ: 8 °C pogoda dziś
JUTRO: 14 °C pogoda jutro

Koszykarki KKS-u Olsztyn przegrały z MKS-em Pruszków. J. Markiewicz: Błędy w obronie, przewaga urosła zbyt wysoko

W ostatnim spotkaniu pierwszej rundy koszykarki KKS-u Olsztyn przegrały u siebie z wiceliderem tabli MKS-em Pruszków 67:93.

– O losie spotkania zdecydowała trzecia kwarta – mówi kapitan olsztyńskiego zespołu, Joanna Markiewicz.

Zagrałyśmy bardzo dobrze pierwszą połowę. W przerwie przeciwniczki na pewno mocno się zmobilizowały. Pewnie sobie w szatni powiedziały kilka ostrych słów. Zdaje mi się, że przyjechały tak już nastawione, że w pierwszej kwarcie ten mecz wygrają i będą luźno grały 3 kwarty. My się im postawiłyśmy. To nie znaczy, że chciałyśmy przegrać ten mecz w drugiej połowie.

00:00 / 00:00

– Mam nadzieję, że moja drużyna wreszcie w siebie uwierzy – dodaje trener KKS-u, Tomasz Sztąberski.

Dodajmy, że olsztynianki zakończyły pierwszą rundę rozgrywek jedynie z jedną wygraną.

Autor: K. Piasecka
Redakcja: A. Chmielewska

Przeczytaj poprzedni wpis:
To był historyczny mecz, ale nie dla siatkarzy Indykpolu AZS Olsztyn. Ślepsk Malow Suwałki wygrał 3:1

Siatkarze Indykpolu AZSu Olsztyn złapali zadyszkę po dobrych występach w Plus Lidze. Akademicy przegrali w Suwałkach ze Ślepskiem Malow 1:3. Siatkarze Indykpolu AZS Olsztyn  doznali drugiej...