DZIŚ: 11 °C pogoda dziś
JUTRO: 13 °C pogoda jutro

Koszykarze AKS OSW wicemistrzami drugiej ligi

Drugie miejsce w sezonie zasadniczym drugiej ligi koszykówki na wózkach zajęli zawodnicy AKS OSW Olsztyn.

W miniony weekend w stolicy Warmii i Mazur rozegrano ostatni turniej.

– Nie jesteśmy do końca zadowoleni z wyniku – przyznał Dawid Ostasz, kapitan olsztyńskiej drużyny:

Turniej zakończył się połowicznym sukcesem. Jeden mecz z drużyną z Kielc przegraliśmy – co jest pocieszające, po bardzo dobrej grze, przegraliśmy różnicą 14 punktów. Kielczanie zajęli w tym turnieju pierwsze miejsce. Drugi mecz – z Poznaniem – wygraliśmy. Tak że wracamy z połowicznymi uśmiechami.

Teraz koszykarze AKS OSW Olsztyn zmierzą się w tak zwanym turnieju drugich miejsc. Ten odbędzie się w Warszawie pierwszego czerwca. Zwycięzca dołączy do finałowej czwórki w walce o mistrzostwo drugiej ligi.

Posłuchaj wypowiedzi Dawida Ostasza

00:00 / 00:00

Autor: K. Piasecka
Redakcja: K. Ośko

Więcej w AKS OSW
Olsztyńskie siatkarski awansowały do II ligi!

Po wielu latach prób olsztyński zespół siatkarek awansował do drugiej ligi! W ostatnim spotkaniu turnieju eliminacyjnego AKS OSW Olsztyn co prawda przegrał z TKS-em Tychy 1:3,...