DZIŚ: 14 °C pogoda dziś
JUTRO: 20 °C pogoda jutro

Koszykarze Stomilu Olsztyn dogonili, przegonili i wygrali

Koszykarze Stomilu sprawili kibicom efektowny prezent na Święta. Fot. M.Świniarski

Koszykarze Stomilu Olsztyn znakomicie zakończyli rok. Na własnym parkiecie wygrali z Tarnovią Basket Tarnowo Podgórne 93:83.

Było to drugie zwycięstwo Biało – niebieskich w rundzie rewanżowej. Wprawdzie pierwsze trzy kwarty były pod dyktando gości, ale zryw olsztynian pozwolił im na osiągnięcie dziesięciopunktowej przewagi, której nie oddali już do końcowej syreny.

Wreszcie udowodniliśmy, że potrafimy grać także czwarte kwarty (…), mówiłem, że teraz mamy mecze u siebie i musimy odrobić wyjazdowe porażki.

– powiedział trener Stomilu – Krzysztof Wilangowski.

Posłuchaj wypowiedzi szkoleniowca.

00:00 / 00:00

Mimo zwycięstwa, Stomil pozostał przedostatni w 2-ligowej tabeli. Ma jednak coraz mniejszą stratę do rywali i – co najważniejsze – gra coraz lepiej.

TABELA II LIGI

M.Świniarski

Więcej w koszykówka, Stomil Olsztyn
Koszykarki KKS-u Olsztyn kończą rok zwycięstwem

Koszykarki KKS-u Olsztyn wygrały na trudnym terenie. Olsztynianki pokonały na wyjeździe rezerwy SMS-u Pzkosz Łomianki 59:52 w ostatnim meczu w tym roku. - Bardzo obawiałem się tego...