DZIŚ: 11 °C pogoda dziś
JUTRO: 13 °C pogoda jutro

Koszykarze Stomilu przegrali czwarty mecz w sezonie

Czwartą porażkę zanotowali koszykarze drugoligowego Stomilu Olsztyn. W inauguracyjnym meczu Rozegrali przed własną publicznością przegrali z Politechniką Gdańską 66:70.

Mimo znaczącej przewagi gości w pierwszych trzech kwartach olsztynianie zaczęli pościg w ostatniej części spotkania – podkreśla Kamil Hanke z Politechniki Gdańskiej.

00:00 / 00:00

Na parkiecie po raz kolejny zabrało kilku zawodników. Mowa o Wojciechu Glabasie, Tomaszu Panewskim i Łukaszu Muszyńskim. Trener biało-niebieskich – Krzysztof Wilangowski – wierzy, że w każdym kolejnym spotkaniu gra będzie wyglądała coraz lepiej.

Mamy jeszcze dużo rzeczy do poprawy – dodaje Wiktor Specyalski – skrzydłowy biało-niebieskich.

Kolejny mecz koszykarze Stomilu zagrają w środę na wyjedzie z rezerwami Trefla Sopot.

……………………………

Stomil Olsztyn – Politechnika Gdańska 66:70 (13:15, 19:25, 19:18, 15:12)
Stomil Olsztyn: Jarosław Andrusiewicz (19 pkt.), Rafał Chudzik (18), Wiktor Specyalski (15), Mateusz Kulis (4), Bartłomiej Reszka, Rafał Podgórski, Rafał Mocarski (4), Marcin Włodarczyk (6), Artur Bednarczyk.

……………………………

Autor: K.Piasecka
Redakcja: Ł.Węglewski

Więcej w koszykówka
KKS dzielnie walczył w Płocku przez trzy kwarty

Koszykarki KKS-u Olsztyn przegrały w wyjazdowym meczu z MON-POL-em Płock 70:90. Trener olsztynianek - Tomasz Sztąberski - wyjaśnia, że losy spotkania odwróciły się w czwartej kwarcie. Tomasz Sztąberski...