DZIŚ: 11 °C pogoda dziś
JUTRO: 13 °C pogoda jutro

KPS Gietrzwałd wygrał z Pałacem Kamieniec i jest blisko mistrzostwa III ligi

W 3 lidze siatkarzy prawie wszystko jasne. W pierwszym finałowym meczu KPS Gietrzwałd pokonał na wyjeździe Pałac Kamieniec 3:0 i w rewanżu jest zdecydowanym faworytem.

Oba zespoły – niezależnie od ostatecznego rozstrzygnięcia – tak, czy inaczej – powalczą o awans. Mówi Paweł Kopaczel – zawodnik Pałacu:

Przez pierwsze dwa sety zespół KPS Gietrzwałd udowadniał, że jest faworytem całych rozgrywek. W trzecim secie można było odnieść wrażenie, że w szeregi zawodników z Gietrzwałdu wkradło się rozluźnienie. Prowadziliśmy przez cały set i mieliśmy piłki setowe. O porażce zdecydowało kilka błędów własnych i dojrzałość przeciwnika. Jednak zarówno my, jak i KPS Gietrzwałd, zapewniliśmy sobie udział w turniejach półfinałowych o awans do 2 ligi.

Pałac Kamieniec – KPS Gietrzwałd 0:3 (17:25, 22:25, 25:27)

Autor: M. Świniarski
Redakcja: A. Dybcio