Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 3 °C pogoda dziś
JUTRO: 1 °C pogoda jutro
Logowanie
 

„Kręcił bączki” samodziałem

Jeździł pojazdem własnej konstrukcji. Fot. KWP

Najpierw 24-latek skonstruował sobie pojazd, potem zaczął nim jeździć i kręcić „bączki”, a w końcu zatrzymali go dzielnicowi w Prostkach.

Podczas kontroli okazało się, że pojazd nie jest dopuszczony do ruchu, ani nie posiada obowiązkowego ubezpieczenia OC. Mężczyzna został ukarany mandatami karnymi. Dzielnicowi z Prostek zauważyli w swoim rejonie służbowym pojazd typu buggy, który wcześniej jeździł po drogach miejscowości., a teraz w okolicach szkoły „kręcił bączki”. W trakcie kontroli dzielnicowi ustali, że pojazd został samodzielnie wykonany przez 24-latka, nie jest dopuszczony do ruchu oraz nie posiada wymaganego ubezpieczenia OC.

W związku z tym, że 24-letni mieszkaniec Grajewa podczas jazdy nie miał przy sobie wymaganych dokumentów, został ukarany mandatami karnymi. Policjanci zakazali mu dalszej jazdy. 24-latek nie uniknie także opłaty karnej za brak ubezpieczenia OC.

 

(kwp/as)

 

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w POJAZD, oc
Czy Polacy chętnie się ubezpieczają?

Gościem Bliższych Spotkań Polskiego Radia Olsztyn była Małgorzata Prusik, agent ubezpieczeniowy. Tematem rozmowy były tendencje Polaków w ubezpieczeniach.  - Ubezpieczania zdrowotne nie są najpopularniejszym tematem w...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV